Heorhi

Heorhi Trushko ienāca deju pasaulē 2008. gadā, pirmais ielu deju stils bija Break-Dance, bet vēlāk Georgijs sāka nodarboties ar Hip-Hopu. Abos deju stilos Georgijam gāja viss ļoti veiksmīgi, un visu šo laiku viņa deju karjera attistījās ļoti veiksmīgi. Georgijs saņēma pieredzi no stiprākajiem dejotājiem pasaulē, apmeklēja visas iespējamās meiserklasses un piedalijās pasaules mēroga sacensībās. Georgijs jau 3 gadus ir treneris. Viņu galvenais deju stils ir Hip-Hop, bet tajā pašā laikā viņš ir apguvis vēl tādus stilus kā Popping, House, Krump, Experemental, Locking. Uz doto brīdi Heorhijs ar deju pseivdonīmu Heorhi ir viens no stiprākājiem dejotājiem Baltijā. Priekš deju attistības, Heorhi apmeklēja tādas valstis un pilsētas ka: Niderlande (Amsterdams), Krievija (Maskava, Kaliningrāde, Sant-Pēterburga), Fillipīnas (Manila), Polija, Igaunīja, Lietuva, Baltkrievija (Minska).

Georgijam ir pieredze arī ka tiesniesim deju sacensībās Latvija un ārzemēs. Georgijs piedalijās divos lielos sociālos projektos:

  • Bezmaksas ielu deju nodarbības - bezmakasas meisetrklasses 11. Latvijas pilsētās
  • Ghetto Games Phillipines 2017 – sociālais projekts lai palīdz berniem attistities caur dejam un basketbola nodarbībam.

Georgijs aicina visus uz jauno deju skolu “Ghetto Dance Grizinkalns” uz savām Hip-Hop nodarbībām priekš iesācejiem un dejotajiem ar pieredzi. Intensīvs darbs sevis attistībā un daudz pozitīvo emociju palīdzēs iedziļināties deju pasaulē!

"Kopā mēs sajūtīsim dejas brīvību, lai dzīve būtu krāsaināka un skaistāka!" - Heorhi Trushko

Nodarbību saraksts

Pievienojies Ghetto Dance skolai

Pirmā nodarbība - bezmaksas!

Apmaksājot pirmā nodarbības dienā Atlaide - 5€