Vlada Stankeviča savu ielu deju karjeru sāka 2011. gadā un viņas galvenie deju stili ir Hip-Hop un House. Līdz šīm laikam viņa daudzus gadus dejoja sporta dejas un vienu gadu baletu, bet kad aizgāja uz savām pirmām Hip-Hop sacensībām, kur nominācijā Hip-Hop 2vs2 vinēja pirmo vietu, saprata ka ielu dejas viņai ir vistuvāk.

Šajos deju gados viņa piedalijās daudzās sacensībās, meisterklassēs, deju pasākumos, saņēma svarīgu informāciju  meisterklasēs pie tādām dažādu deju stilu leģendām un stiprākajiem dejotājiem kā: Kapela, Niako, Franky Dee, L’eto, Amy Secada, Izabella, Criminalz crew, Jeka, Baturo, Ruslan – Twist.

Ceļoja pirekš jaunās pieredzes un informācijas saņemšanas tādās valstīs kā: Lietuva, Igaunija, Krievija, Niderlandēs, Polija un ASV!

Visspilgtākākie dejas notikumi priekš Vladas ir:

-"Summer Dance Forever 2016", kas notika Amsterdamā, Niderlandē. uz šo pasākumu sabrauc visstiprākie ielu deju dejotāji no visas pasaules. "Paskatoties kā dejo dējotāji tādā līmenī un apmeklējot viņu meisterklases, dot Tev neaprakstamu motivāciju un pieredzi!"

 -"Brodway Dance Centre" Nju-Jorka. Populāra uz visu pasauli deju skola, kur visu laiku notiek dažadu deju stilu meisterklases. Priekš Vladas, tā bija jauna pieredze jaunā priekš viņas deju stilā starp ļoti talantīgiem un iespidojami cilvēkiem.

 -"BreakMania 2014" Polija.- tās bija pirmās sacensības ārzemēs, kur Vlada vinnēja pirmo vietu nominācijā HipHop 1vs1.

-"First Ghetto Arena" Latvija. Šajā deju pasākumā Vlada ar savu komandu Bounty Hunters vinēja pirmo vietu gan Showcase nominācijā, gan All style battles.

Visus gaida uz savām House un HipHop nodarbībām, lai padalītos ar savu pieredzi un deju redzēšanu!

Nodarbību saraksts

Pievienojies Ghetto Dance skolai

Pirmā nodarbība - bezmaksas!

Apmaksājot pirmā nodarbības dienā Atlaide - 5€